Süper Lig Cepte

Spor Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut Cihaza göre değişir
  • Sürüm Cihaza göre değişir
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici superligcepte.com
Spor dünyasını Süper Lig Cepte mobil uygulaması ile Android mobil cihazınızdan takip edebilirsiniz.

Süper Lig'deki tüm transfer gelişmelerini ve kesinleşen transfer haberlerine kolayca okuyabilmek için Süper Lig Cepte mobil uygulamasını Android işletim sistemine sahip akıllı mobil cihazınıza ücret ödemeden indirerek kullanabilirsiniz. Şu an için sadece Android cihazlar için sunulan uygulamamız sizlere her an güncel bilgi akışı sağlamaktadır. Sizde Süper Lig Cepte mobil uygulaması ile spor dünyasından geri kalmayın. 

Seçtiğiniz maçın takım kadrolarına, istatistiklere, maç anlatımına, iki takım arasındaki geçmiş karşılaşma sonuçları gibi bir çok detaya ulaşabilirsiniz. Maçlar içinde arama yapın, takip başlatın ve maçınızla ilgili hiçbir detayı kaçırmamanın keyfini yaşayın. Süper Lig Cepte mobil uygulaması ile sizde desteklediğiniz takım hakkındaki tüm bilgilere anında ulaşın. 

Futboldaki gelişmelere farklı kaynaklardan derlenen güncel haberlerle hızlı ulaşarak bilgi düzeyinizi arttırın. Tek dokunuşla takımınızın tüm sezon fikstürüne, kadrosuna ve detaylı sezon istatistiklerine gidin ve takibinizi buradan gerçekleştirin. Bunların yanı sıra güncel iddia programını ve maçların detaylı oranlarını görebilir, seçtiğiniz maçla ilgili istatistikleri inceleyebilirsiniz

Süper Lig Cepte indir